O nás

KAMNÁŘSTVÍ MATĚJKA

O společnosti

Jsme kamnářská firma, zabývající se navrhováním a realizací krbů, kachlových kamen a sporáků . Pokud si přejete stavět nový krb, předělat starý krb, sháníte krbové nářadí, čističe skel a další doplňky, nebo prostě jen potřebujete s čímkoliv poradit, můžete se na nás obrátit.

Svým přístupem ke kamnářskému řemeslu chceme ukázat, že dnešní kamnář nestaví pouze několik typů topidel. Je to fundovaný, vzdělaný a zodpovědný řemeslník, který navrhuje, dimenzuje, prodává i staví individuální topidla. I v kamnařině je nutné neustálé vzdělávání a reagování na nové impulsy a trendy.

Co děláme?

Již řadu let se snažíme plnit přání zákazníka a vyhovět jeho požadavkům na topení. Každý požadavek realizujeme jako indiviuální projekt tak, aby bylo dosaženo jeho maximálního naplnění za předpokladu respektování fyzikálních zákonů.

KAMNA a KRBY stavíme v Praze a okolí.Po dohodě je možná realizace po celé České republice i v zahraničí. K dnešnímu dni máme více než 700 spokojených zákazníků (úspěšných realizací).

Postup při stavbě Vašeho krbu -kamen -sporáku

  • konzultace, zaměření
  • cenová nabídka, plán
  • záloha 50%
  • stavba
  • předání
  • doplatek

jsme CERTIFIKOVANÝ PRODEJCE

UŠETŘETE MÍSTO? komínové systémy založené v patře, AK-nerezové lehké komíny
TOPTE ÚSPORNĚ? elektronicky regulujte hoření www.timpex.cz
ŠETŘETE ENERGII? akumulujte energii - do vody nebo do akum. systému topte i v přilehlých prostorách k prostoru s topidlem-hypokausten systém

DODÁME ZA VÝHODNÉ CENY

připravujeme e-shop, zeptejte se na cenu Vámi vybrané krbové vložky, krbových kamen, kamnových vložek a příslušenství, krbové vložky ocel, krbové vložky litina, kamnové vložky, kamnové topeniště, tahové systémy, kamna

Chcete vědět více?..... kontaktujte nás

Naše dodavatele najdete na:

www.prokomin.cz výrobce a dodavatel komínových systémů, od zaměření po montáž.

www.romotop.cz krbové a kamnové vložky vhodné pro otevřené i uzavřené obestavby (krby i kamna), přední výrobce mobilních krbových kamen a velkoplošné keramiky a kachloví.

www.profikrby.cz zástupce výrobce krbových vložek KOBOK, dodavatel stavebních materiálů pro krby a kamna, žárové malty, žárové tmely, kamnářské omítky, akumulační tvarovky

www.steko.cz výrobce krbových vložek a litinových mobilních kamen.

www.bef.cz výrobce krbových vložek.

www.hestia.cz zástupce kamnářské techniky RATH(kamnářské malty ,kamnářské tmely kamnová topeniště, tahové systémy, akumulační materiály, šamoty, litý šamot).

zástupce výrobce krbových vložek AUSTROFLAMM vhodných do uzavřených obestaveb (hypokausten systém)

www.vuk.cz výrobce kachlů, tvarovek na stavbu sálavých a akumulačních krbů a kamen.

www.hein.cz výrobce kachlů,velkoplošné keramiky, tvarovek na stavbu sálavých a akumulačních krbů a kamen.

www.banador.cz zástupce výrobce krbových vložek SPARTERM, HOXTER, FERLUX, kamnářské techniky a materiálů ORTNER, šamotárny WOLFSHOHER.

Certifikáty a ocenění

Kamna i krby 2013-2018

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.