Krbové vložky

Součástí designu krbů a hlavně funkce krbů jsou krbové vložky. Na správné volbě záleží vaše spokojenost s dílem i neopomenutelný ekonomický přínos. Je třeba se pozorně věnovat i  konstrukci vložky. Na ní zaleží jak svým provozem bude zatěžovat naše životní prostředí.

Pokud  zatím nevíte, kterou vložku zvolit, tak vám s výběrem rádi poradíme. Krbová vložka je základem krbu a proto dodáváme kvalitní vložky renomovaných výrobců. Vybírat můžete krbové vložky plechové nebo litinové s různým otvíráním dvířek či tvarem skla a podobně.

Samozřejmě dodáváme také krbová kamna,teplovodní krbové vložky ,ale i plynové vložky a pece na pizzu.


STUV – krbové vložky ,specialista na výrobu krbových vložek s výsuvnými dvířky má znak původního a originálního řešení.

Vnitřní struktura krbové vložky je navržena tak, aby splňovala náročné podmínky provozu. Produktová řada je zastoupena širokou paletou rozměrů a množstvím pohledových variant, které umožnují zájemci nalézt nejvhodnější volbu krbové vložky pro daný interiér.

Vše funkční je důmyslně skryto – pojezdový mechanismus dvířek, kanály pro přísun spalovacího vzduchu a oplachu skla, spalinové deflektory.

To vše je souhra špičkového designu a techniky.


BODART-GONAY belgické krbové vložky. Vynikající kvalita na vysoké technické úrovni.

Široký sortiment klasických krbových vložek na dřevo a uhlí nebo plyn. Technicky vyspělé krbové vložky (termostat, přestavný rošt, nerezové těsnění, atd.), přístroje pro krby do moderních interiérů, možnost přirozené i nucené konvekce.


Krby jako umělecká díla. Avantgardní krby, které v řadě případů slouží jako etalon pro další vývoj této profese.


Francouzské krbové vložky a veškeré příslušenství.

Litinové krbové vložky Chemineés de Chazelles jsou vyrobené z francouzské ohnivzdorné litiny. Tyto vložky jsou známé svojí výkonností, vysokou účinností a nejkvalitnějším řemeslným zpracováním.

Jøtul  krbové vložky, vyrábí litinová kamna a krbové vložky s důrazem na kvalitu, nadčasový design a nejvyšší úroveň bezpečnosti.


SPARTHERM - OSOBITÝ DESIGN LUXUSNÍCH VÝROBKŮ S ŠIROKÝM VÝBĚREM VARIANT PROVEDENÍ

Krbové vložky Spartherm nejsou jen vrcholovým designem. Mnohem více přesvědčuje každá vložka svou technikou a konstrukcí. Promyšlená technologie spalování, stále se vyvíjející mechanismy proudění vzduchu, pohodlné čištění skla, otevírání dvířek a regulace - to vše dělá vaši vložku a celý krby jedinečnými. V naší nabídce naleznete teplovzdušné i teplovodní krbové vložky Spartherm.


TEPLOVODNÍ KRBOVÉ VLOŽKY HOXTER

Teplovodní krbové vložky jsou vhodné pro zabudování do krbů či kamen s výkonem od 4 do 27 kW. Watertech systém zabezpečuje efektivní převod energie z ohně krbu do topného média. Takto ohřátá voda může být využita pro vytápění celého domu prostřednictvím radiátorů nebo podlahového vytápění, ohřev užitkové vody nebo akumulaci tepelné energie. Vložky mohou být využity v kombinaci se solárními panely nebo kotlem na jiný druh paliva.


TEPLOVZDUŠNÉ KRBOVÉ VLOŽKY HOXTER

teplovzdušné krbové vložky byly vytvořeny, aby dlouho a bezchybně pracovaly v tělech teplovzdušných a akumulačních krbů.
Prostřednictvím teplovzdušného vytápění krbová vložka předává sáláním teplo skrze ohřevné plochy do okolního vzduchu, který je rozváděn do obytných místností. Při akumulačním vytápění zvyšuje kombinace krbové vložky a akumulační hmoty účinnost a schopnost akumulace tepla. Akumulační materiál absorbuje teplo ze spalin a později dlouhodobým sáláním předává teplo do místnosti.

Krbové vložky Schmid jsou zařízení (topeniště) především krbů nejrůznějších stylů včetně akumulačních. Výkon a charakter vložek lze také zlepšit výměníkem tepla s různou konstrukcí - lehký akumulační systém, těžký akumulační systém, teplovzdušný systém včetně tahového výměníku tepla.


Austroflamm krbové vložky

Rakouský výrobce Austroflamm představuje novou generaci krbových vložek v duchu souladu designu a techniky. Těsnost, regulovatelnost hoření, čisté sklo a volitelný tepelný výkon jsou rozhodujícím kritériem pro konstrukci ohniště.


BRUNNER –krbové vložky, dokonalé zpracování a kvalita. Možnost nejrůznějších tepelných účinností. Použití topenišť do teplovzdušných staveb i do staveb sálavých. Pro vyšší komfort spalování je možná výbava elektronickým ovládáním spalování.


RUEGG – krbové vložky.Bez ohledu na to, zda se jedná o moderní architekturu nebo renovované staré stavení, vyčaruje krásný krb pohodlí vašeho domova. My jako číslo 1 ve Švýcarsku se staráme nejen o design, ale také o vnitřní část našich krbů a dále je průběžně vyvíjíme. Požadavky jsou různé, proto jsme vyvinuli tři řady výrobků s názvy PREMIUM, CLASSIC, SMART, které splňují nejen individuální požadavky na styl a design, ale také odpovídají různým cenovým představám.


ROMOTOP – krbové vložky a kamnové vložky vhodné pro otevřené (teplovzdušný krb) i uzavřené obestavby (sálavý krb , akumulační krb , kachlová kamna , omítaná kamna) , přední výrobce mobilních sálavých a akumulačních krbových kamen , velkoplošné keramiky , kachloví a akumulačních stavebních tvarovek.


KOBOK – krbové vložky a kamnové vložky vhodné pro otevřené (teplovzdušný krb) i uzavřené obestavby (sálavý krb , akumulační krb , kachlová kamna , omítaná kamna).


BEF – krbové vložky.Výrobce krbových vložek

Krbové vložky v nabídce STEKO KRBY A KAMNA se vyznačují kvalitním zpracováním, jednoduchým ovládáním a dlouhou životností, kterou garantujeme poskytováním až devítileté záruky.Vhodné pro teplovzdušný krb s teplovzdušným rozvodem.


AXIS - Ocelové krbové vložky s patentovaným systémem téměř dokonalého spalování. Vložky AXIS jsou určené pro náročné zákazníky, což zaručuje jejich dokonale zvládnutá koncepce a finální úprava, jež probíhá pod stálým dohledem, a především vysoká jakost těchto výrobků.


Laudel – krbové vložky Vám nabízí celolitinová krbová ohniště francouzské výroby, jež jsou vyrobena z litiny speciálně vyvinuté pro topná tělesa. Vnější a vnitřní díly jsou smontovány, naprostou těsnost zaručuje spoj ze žáruvzdorného tmelu odolného proti vysokým teplotám.

Vybírat můžete ze široké nabídky možností otevírání, prosklení a různých druhů konečné úpravy fasády.

Kamna i krby 2013-2018

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.